KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6583476
nr 658 3476
Gravyrer
12 st, Napoleon (vissa med fuktskador)
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 september 2010
kl 19:44:01
100 kr
450 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
6
700 kr
6
800 kr
6
1.000 kr
6
1.200 kr